VIDEO/ Kompleksi Partizani po merr formë, FSHF: Investim i jashtëzakonshëm i klubit, familjes Demi dhe e mbështetur nga ne

0

Kompleksi Partizani është duke marrë formë ditë pas dite. Së fundmi FSHF ka treguar një video nga ky kompleks, duke shkruar se bëhet fjalë për një investim të jashtëzakonshëm të vetë klubit, të familjes së Gaz Demit dhe e mbështetur nga FSHF.

“Një investimi i jashtëzakonshëm i klubit Partizani, familjes Demi dhe i mbështetur nga Federata Shqiptare e Futbollit. Për ndërtimin e këtij kompleksi FSHF po kontribuon me mbi 600 mijë euro për ndërtimin e fushës, sistemin e ndriçimit dhe sediljet e stadiumit. Një tjetër xhevahir në infrastrukturën sportive i shtohet qytetit të Tiranës”, shkruhet në reagim. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online