VIDEO/ Komedia e radhës! Maguire lë nam edhe me Italinë, shihni rastin që solli nervozizëm edhe te shokët e ekipit

0

Maugire është kthyer gjithmonë në kryeqendër të vëmendjes, te Anglia dhe Manchester United. Thuajse në çdo ndeshje qarkullojnë video nga disa veprime të këtij mbrojtësi, që janë në kufijtë e qesharakes. Një e tillë nuk mund të mungonte edhe me Italinë, në ndeshjen që u humb me shifrat 1-0.

Në një moment teksa ishte tërësisht i lirë, Maugire nuk zgjedh që të spastrojë zonën dhe të largojë topin, por i dhuron një goditje këndit Italisë, gjë që solli nervozizëm edhe te shokët e ekipit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

@sport_magazine27 #maguire #england #italy #nationalsleague ? original sound – Sport_Magazine

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.