VIDEO/ Kombëtarja zhvillon seancën stërvitore, Bulku vesh jelekun dhe driblon lojtarët për të shënuar golin

Kombëtarja shqiptare është gati të lërë pas krahëve atë humbje të thellë kundër Anglisë dhe të kthejë sytë nga Andorra për të mbyllur në mënyrë pozitive këto kualifikuese për Kupën e Botës. Kuqezinjtë kanë mbërritur sot në Tiranë, ndërsa në orët e pasdites kanë zhvilluar seancën stërvitore.

FSHF-ja ka shpërdarë pamje nga stërvitja e ekipit tonë kombëtar, ku janë bashkuar edhe emra të rinj për të zëvendësuar mungesat që Reja do të ketë për sfidën e radhës. Lojës i është bashkuar edhe Ervin Bulku, i cili ka harruar për një moment vitet që mban mbi shpinë dhe ka rrëmbyer jelekun për t’ju bashkuar lojtarëve. Ish-mesfushori nuk i ka harruar cilësitë e tij, teksa ka arritur të driblojë futbollistët e Kombëtares për të tundur edhe rrjetën më pas./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online