VIDEO/ Klopin dhe Artetën i tradhëtojnë nervat, trajnerët përplasen me njëri-tjetrin jashtë fushe

Liverpuli ka mposhtur me rezultatin e thellë 4-0 Arsenalin këtë mbëmje, ku nuk kanë munguar as shpërthimet e nervave në fushën e lojës. Jo mes lojtarëve por këtë herë mes trajnerëve. Sadio Mane ka kryer një ndërhyrje që nuk i ka pëlqyer Mikel Artetës, të cilin e tradhëtojnë nervat dhe nis një sherr me Jurgen Klopin.

Të dy trajnerët shkëmbejnë fjalë me tone të larta me njëri-tjetrin, dhe nisin të përplasen fizikisht. Megjithatë kanë qenë stafet e të dyja skuadrave që kanë ndërhyrë për të shmangur më të keqen mes Klopit dhe Artetës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

https://twitter.com/__baiIey/status/1462123724040253442

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online