VIDEO/ Klas edhe në asist, Armando Broja lë sërish gjurmë me Viteshen në 45 minuta

Armando Broja e tregon klasin e tij tek Viteshe jo vetëm golat e shënuara, por edhe në asist e dhënë. Sulmuesi shqiptar ka dhuruar një pasim fantastik te Openda në minutën e 3 të takimit, që nuk i la asnjë mundësi portierit kundërshtar për të reaguar.

Pjesa e parë ndaj Venlos është mbyllur në shifrat 1-1 dhe Broja do të vazhdojë në kërkim të golit personal në këtë përballje, për të përmirësuar edhe më tepër statistikat gjatë këtij sezonit të parë si lojtar i futbollit të vërtetë, pasi më herët ishte pjesë e moshave të Chelsea-t. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online