VIDEO/ Kërkonte vetëm “turpërimin” e kundërshtarëve, lojtari i Brazilit e tepron me fintet e tij

0

Brazili luajti me formacionin e dytë mbrëmjen e djeshme, duke i dhënë hapësirë lojtarëve që nuk kishin minutat e duhura në këmbë në këtë Botëror. Anthony e ka nisur nga minuta e parë kundër Kamerunit, ku me kualifikimin e siguruar, synimi i vetëm për të mbetej argëtimit.

Lojtari i Manchester United-it kërkonte vetëm “turpërimin” e kundërshtarëve, teksa provon disa herë të driblojë me fintet e tij. Megjithatë stilet e tij në fushën e lojës janë të tepruara, pasi në fund nuk arrijnë të konkretizohen dhe nuk i sjellin asnjë dobi brazilit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.