VIDEO/ Kërkon t’i jap pak adrenalinë penalltisë, Xhakomo Vrioni realizon edhe në stilin e Jorginho

0

Xhakomo Vrioni ka realizuar një tjetër gol në elitën e futbollit të Austrisë. Sulmuesi shqiptar ka tundur rrjetën në përballjen mes Rheindorf dhe Tirol. Pjesa e parë është mbyllur me shifrat 0-1. Goli i vetëm i takimit do të vinte në minutën e 12.

Për t’i dhënë sadopak adrenalinë penalltisë, Vrioni ka shënuar në stilin e Jorginho. Mes kërcimit tipik të mesfushorit së Italisë, sulmuesi arriti që të mposhte portierin dhe ta “gënjente” duke e dërguar në krahun tjetër. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online