VIDEO/ “Kanibalizëm” në studion sportive, Florian Riza për Gjergj Stefën: Mishin ta ha, kockën ta lë

0

Në emisionin “Ora Sport” që transmetohet në “Ora News” ka qenë i ftuar në studio Florian Riza. Ndërkohë një lidhje direkte ishte Gjergj Stefa, që tregoi sesi po ecte sondazhi për votimet mbi presidentin e ri të FSHF, nga ku Armand Duka po e kryeson ende garën edhe me votimet e publikut.

Momentet pikante nuk munguan nga batutat, teksa për një moment është shfaqur edhe “kanibalizmi shoqëror”: “Unë mishin e ha dhe kockën e lë. E kam për Stefën se e kam pasur edhe koleg”, u shpreh Riza. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.