VIDEO/ “ Jepe këtu!” Momenti komik në Gjermani, lojtari harron rregullat e pazakonta të COVID-19

0

Rinis futbolli në arenën europiane, teksa ditën e sotme kanë zbritur në fushë ekipet e Bundesliga 1 dhe Bundesliga 2. Këto të fundit u zhvilluan më herët, ku sigurisht nuk mund të mungonin dhe disa moment të veçanta, nisur nga rregullat e pazakonta të COVID-19.

Në ndeshjen mes Kaiserslauten- Darmstadt e përfunduar në shifrat 2-0 ka pasur një episod që do të bënte xhiron e rrjeteve sociale. Gjatë një momenti përplasje në fushën e lojës, lojtari koreano jugor Paik i ka ofruar doren kundërshtarit të tij Ëaintzek për ti kërkuar falje. Por siguria vjen e para  dhe për këtë arsye mesfushori i Darmstadt e ka refuzuar këtë mënyrë për të kërkuar falje. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.