VIDEO/ Janë ende të gjallë edhe ta, rivali i Shqipërisë mund ekipin nga Amerika e Jugut

0

Reja është shprehur se Shqipëria ka shanse për vendin e parë dhe është ende e gjallë. Por po aq është edhe Islanda, që në rast të fitores së kuqezinjëve, luajnë finalen në Air Albania për vendin e parë.

Ky rival ka arritur të fitojë me shifrat 1-0 në miqësoren e djeshme me Venezuelën, ekip që i përket Amerikës së Jugut. Ndeshja përfundoi me triumfin e Islandës që realizoi në të 87 me penallti. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.