VIDEO/ Izraelitët “hakmerren” ndaj Shqipërisë, ndeshja nis me vërshëllimin e himnit tonë kombëtar

0

Izraelitët e kanë ruajtur në kujtesën e tyre ndeshjen e muajit qershor që u luajt në “Air Albania”. Himni i Izraelit u vërshëllye nga tifozët dhe sot, 3 muaj më vonë, në Tel-Aviv ndodh “hakmarrja”. Ndeshja nis me vërshëllimën e tifozëve izraelitë të himnit tonë kombëtar, duke mos e harruar të shkuarën./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.