VIDEO/ Ishte praktikisht si lojë me një portë! Lojtarët e Tiranës “braktisin” Përputhen, të marrosur pas Big Brother

0

Tirana ka menduar disa mënyra të reja për të komunikuar me publikun në këto ditë festash. Bardheblutë kanë zgjedhur disa futbollistë që duhet të vendosnin mes dy alternativave, duke dërguar topin në rrjetë, për ta dhënë përgjigjen në fushë dhe në mënyrën e zakonshme për ta.

Teksa është pyetur se cilin program ndjekin më tepër mes Big Brother dhe Përputhen, nuk kishte vend për dyshime. Të gjithë lojtarët e përzgjedhur nga Tirana kanë treguar se ndjekin Big Brother, duke braktisur tërësisht Përputhen. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K.F.Tirana (@kftirana.al)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.