VIDEO/ Ish-lojtari i Partizanit shkëlqen në Skoci, ia kthen golin në lojë fëmijësh shokut të ekipit

0

Aberdeen ka arritur të fitojë me shifrat 3-1 ndaj Motherwel. Në këtë ndeshje ishte protagonist edhe Ylber Ramadani.

Ish-lojtari i Partizanit ka rrëmbyer një top dhe më pas ia ka bërë lojë fëmijësh shokut të ekipit, duke e nxjerrë përpara portierit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.