VIDEO/ Interi thellon diferencën me Milanin, teknologjia “Goal Line” i bën nder zikaltërve

Interi fiton me rezultatin 1-2 duke thelluar në 6 pikë diferencën ndaj Milanit të vendit të dytë. Zikaltërit kaluan me sukses një sfidë jo të lehtë, duke vazhduar serinë e fitoreve radhazi në kampionat.

Pjesa e parë përfundoi me shifrat 0-0, me Interin që krijoi mjaft raste për gol. Në të 54-tën do të ishte teknologjia “Goal Line” që do të legjitimonte golin e Sançez, pasi kishte kaluar vijën fatale. Vetëm 8 minuta më vonë, Sançez do të shënonte dhe të dytin personal, duke e çuar rezultatin në 0-2.

Hernani ngushtoi shifrat në 1-2 dhe pavarësisht përpjekjeve të Parmës për të bërë surprizën, takimi përfundoi me triumfin e kryesuesëve të Serisë A./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online