VIDEO/ “Inter Milan, Inter Milan”! Tifozët e Totenham ngacmojnë Lukakun në fushë dhe belgu përgjigjet, marrëdhënie e çuditshme dhe me Chelsean

0

Chelsea u përball ndaj Totenhemit në FA Cup atje ku arriti që të fitonte me shifrat 2-0. Këtë herë ishte rikthyer Lukaku që e nisi përballjen që nga minuta e parë. Sulmuesi belg ishte dukshëm nën ritmin e duhur dhe i përfshirë nga skandalet e intervistës që vetë dha për dashurinë që ka rreth Interit dhe dëshirës për rikthim.

“Inter Milan, Inter Milan”, ishte kori i tifozëve të Totehenhem për të ngacmuar Lukakun. Ndërkohë belgu i është përgjigjur pas autogolit të shkaktuar nga Davies duke i këshilluar që të heshtin. Një marrëdhënie e çuditshme edhe me tifozët e Chelsea ishte ajo e Lukakut. Pas gjithë acarimit të madh dhe plagës së freskët, në fund ka pasur pankarta mbështetëse për belgun dhe shumë duartrokitje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.