VIDEO/ Ideja origjinale, Ylli Aga tregon këngën që duhet të transformohet për Poloninë: Mirëmbrëma zoti shtëpisë, a ke gola me na dhënë?

Entuziazmi për ndeshjen para Shqipëri-Poloni është i jashtëzakonshëm dhe i një niveli që kishim kohë e parë. Kjo e thënë jo vetëm me fjalë, por edhe e bazuar në fakte. Mjafton që t’ju kujtojmë se 22.000 biletat për ndeshjen në “Air Albania” janë shitur në pak ditë.

Shqiptari e ka për zakon që t’i hap derën e shtëpisë miqve dhe t’u jap bukë për të ngrënë. Por në “Air Albania” duhet të jemi të kujdesshëm, që të respektojmë mikun deri në pikën që e takon, pa e ekzagjeruar. E për këtë arsye komentatori i njohur në vendin tonë, Ylli Aga, vjen me një ide origjinale në transformimin e këngës: “Mirëmbrëma zoti shtëpisë, a ke gola me na dhënë?”. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ylli Aga (@ylli_aga)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online