VIDEO/ I pafuqishëm dhe duke e parë arbitrin i dorëzuar, kjo është fytyra e vërtetë e Lewandowski te Barcelona

Bayern Munich po kryeson sërish ndaj Barcelonës, edhe në shtëpinë e këtyre të fundit. Rezultati vazhdon të jetë në shifrat 2-0 falë golave të shënuar nga Sadio Mane dhe Choupo Moting. Në fund të pjesës së parë, katalanasit kanë pretenduar për një penallti. Lewandowski ka rënë në një duel me De Ligt dhe arbitri ka treguar 11-metërshin.

Megjithatë VAR e ka thirrur sërish për të parë rastin në fjalë. Më pas gjyqtari ka anuluar vendimin e mëparshëm, duke lënë vazhdimin e lojës normalisht. Fytyra e Lewandowski tregon më së miri gjendjen e tij, teksa vështroi arbitrin i pafuqishëm dhe i dorëzuar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online