VIDEO/ I meritonte pas 120 minutave lojë, Bonucci protagonist në konferencë me sponsorat

Leonardo Bonucci ishte protagonisti i ndeshjes së djeshme Itali-Angli e cila përfundoi me fitoren e axurrëve pas penalltive. Mbrojtësi i Juventusit shënoi golin e barazimit që ndihmoi fqinjët tanë të fitonin trofeun më të rëndësishëm të kontinentit. Qendërmbrojtësi u tregua përsëri protagonist në konferencën për shtyp, ku në dorë kishte një shishe kola dhe një shishe birrë.

Nga gëzimi i tepërt, Bonnuci nisi të konsumonte nga të dyja pijet, të cilat në fund të fundit i meritonte pas 120 minutave lojë dhe trofeut të fituar. Në të kundërt nga Ronaldo dhe Pogba që i refuzuan dhe u eleminuan shumë shpejt dhe Bonnuci kërkoi të mbajë ogurin e mirë./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online