VIDEO/ I ka të qarta planet për këtë sezon, trajneri i Chelsea-t e lëshon gojën përpara tifozëve: Do fitojmë këtë m** Champions League

Chelsea ka organizuar një ngjarje me tifozët, në të cilën ishte i pranishëm edhe Graham Potter-i. Ky i fundit i ka të qarta planet e tij për këtë sezon dhe i ka bërë të ditura për të gjithë të pranishmit. Trajneri i Chelsea-t nuk është treguar aspak i përmbajtur me fjalorin në momentin që zbulon se objektivi është fitimi i Champions League-s.

“Do të përpiqemi të mundim Evertonin, do të marrim shortin (e Champions-it) dhe më pas do të përpiqemi dhe do të fitojmë këtë m** Champions League”, ka thënë Graham Potter-i./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online