VIDEO/ Guardiola i lë të gjithë të çuditur, largon yllin e skuadrës pa mbaruar pjesa e parë për një 21-vjeçar

0

Pep Guardiola i ka çuditur të gjithë me zëvendësimin e kryer në minutën e 43-të të takimit që është duke u zhvilluar mes Manchester City-t dhe Crvena Zvezdës. Trajneri spanjoll ka vendosur të largojë nga fusha një nga yjet e skuadrës, Bernardo Silvën, ende pa mbaruar pjesa e parë e takimit.

Në vend të Bernardo Silvës ka hyrë Jeremy Doku. Ky i fundit është vetëm 21-vjeç dhe sot zhvillon paraqitjen e tretë me Manchester City-t, te të cilët u transferuar së fundmi nga Lens-i. Zëvendësimi vetëm 2 minutë përpara vërshëllimës së arbitrit është një mesazh i qartë nga Guardiola për Bernardo Silvën./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online