VIDEO/ Granit Xhaka i tregoi organin gjenital stolit të Serbisë, u tall që shkojnë me femrat e njëri-tjetrit

0

Situata në Serbi-Zvicër u ndez sërish. Në një moment, e gjitha pankina e Serbisë u lëshua drejt Granit Xhakës.

Ky i fundit i tregoi organin gjenital stolit të Serbisë dhe Rajkovic, teksa në media u publikua se Vlahovic kishte shkuar me gruan e shokut të ekipit. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.