VIDEO/ Goli i Leaos dhe mrekullia e portierit Sportiello i japin fitore Milanit, kuqezinjtë lënë pas shkatërrimin nga Interi

0

Milani është kthyer te fitorja në Serinë A, pas atij shkatërrimi në derbi nga Interi në shifrat 5-1. Kuqezinjtë kanë arritur që të fitojnë me shifrat 1-0 falë golit të Leaos. Në minutën 8 të takimit, ylli i Milanit zhbllokoi takimin duke nxjerrë në pah aftësitë e tij.

Ky gol do të vendoste edhe fatin e takimit. Ekipi i Piolit ka vuajtur jo pak në këtë ndeshje, teksa është kërkuar edhe një mrekulli e portierit Sportiello për të mbajtur portën e paprekur. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online