VIDEO/ Gol që shënohet njëherë në jetë! Nazmi Gripshi i çmend të gjithë me “gërshërën”, Ilir Daja i mërzit futbollin mes 7 golave ekipit të elitës së Ukrainës

0

Ballkani i Ilir Dajës është i pandalshëm dhe këtë po e dëshmon dita-ditës. Pas një tjetër trofeu të fituar, atë të Superkupës, këtë herë kanë fituar në miqësore kundër Oleksandriya me shifrat 5-2.

Këta të fundit janë pjesë e elitës së Ukrainës dhe për më tepër ndodhen në vendin e 5. Por ajo që ka tërhequr vëmendje ishte goli i Nazmi Gripshit. Ish-lojtari i Skënderbeut ka realizuar një gol që shënohet njëherë në jetë me “gërshërë”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.