Dalin fotot e para të Skukës në stërvitje si lojtari i Metz, po bëhet gati për debutimin në Francë

0

Xhuliano Skuka është lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit shqiptar, teksa u transferua te Metz për shifrën e 1.4 milionë eurove. Lojtari është duke u stërvitur me ekipin francez dhe po bëhet gati për ndeshjen e radhës.

Metz do të ndeshet kundër Valenciennes në transfertë. Aktualisht ekipi i ri i Xhuliano Skukës ndodhet në vendin e tretë, ndërsa objektivi kryesor është që të përfshihet në një prej dy vendeve të para, që të ngjisnin në elitën e futbollit francez. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.