VIDEO/ Goditja dhe pritja më e bukur në një aksion, panorama e ofruar nga Cinedu-Teqja ishte spektakolare

Ndeshja mes Partizanit dhe Dinamos nuk ka zhgënjyer për pritshmëritë mbi nivelin e lojës dhe rastet e rrezikshme. Më veçanërisht ishin goditjet jashtë porte që i dhuruan më tepër spektakël kësaj sfide.

Këtë herë me saktësi jo të pakët, ku megjithëse nuk përfunduan në gol, e rrezikuan jo pak herë portën. Në minutën e 63 do të vinte një goditje spektakolare nga ana e Cinedu, nga ato që rrallëherë i shohim në Superiore.

Topi po shkonte drejt rrjetës dhe do të ishte një mbyllje e bukur jo vetëm për këtë fundvit, por ndoshta do të ishte goli më i bukur i këtij sezoni të Superiores. Por në të njëjtën lartësi ishte edhe Teqja që bëri të pamundurën për ta evituar golin. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online