VIDEO/ Gjeniu i mesfushës! Pasime të dhëna si në lojëra kompjuterike, Modriç kundër Atalantës

0

Luka Modriç nuk ka venitje dhe vazhdon që të jetë truri i mesfushës së Realit të Madridit. Një tjetër paraqitje mbreslënëse ka ardhur ndaj Atalantës, atje ku ekipi spanjoll fitoi në shifrat 3-1 dhe u kualifikua më tej në “Champions League”.

Pasimet e mesfushorit kroat janë si në lojërat kompjuterike, me saktësi të jashtëzakonshme dhe shpeshherë duken jo normale për futbollistët e tjerë. Pasi kjo është edhe cilësia e Modriç për të bërë diferencën nga mesfushorët e tjerë, duke qenë një armë më shumë për Zidan. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.