VIDEO/ Gjendet mes yjeve si Mesi, Nejmar dhe Mbape, tifozi i vogël nuk do t’ja dijë për ta dhe i kërkon fanellën lojtarit të Sitit

0

Mançester Siti ka konfirmuar veten si i pari i grupit A, duke mundur PSG-në me shifrat 2-1. Megjithëse me një sulm yjesh që do e kishte zili çdo ekip, skuadra fanceze nuk mund të dalë me pikë në transfertën me “qytetarët”. Në fund të ndeshjes, ka tërhequr vëmendjen një detaj interesant.

Të gjendur mes lojtarëve më të mëdhenj të futbollit europian si Mesi, Nejmar apo Mbape të gjithë do të rendnin drejt tyre për të kërkuar fanellën. Por ky nuk është rasti i një tifozi të vogël, që nuk do t’ja dijë për yjet e PSG-së dhe shkon menjëherë drejt Bernardo Silvës për ti kërkuar fanellën. Sigurisht që portugezi ia ka plotësuar menjëherë dëshirën./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.