VIDEO: Gafa më e pafalshme vjen nga Ronaldo, shihni ç’humbi sot

0

Cristiano Ronaldo sot bëri një gafë të pafalshme në ndeshjen me Getafen.

Real Madridi fitoi 2-1 me shumë vështirësi dhe për të siguruar tri pikët u nevojit pikërisht një gol nga fundi i ndeshjes prej sulmuesit portugez, por ky i fundit mund ta kishte gjetur rrugën e rrjetës më lehtë, siç shihni në videon e mëposhtme.

Lind pyetja: i falet kjo një lojtari i cili do të fitojë “Topin e Artë” të pestë?

https://www.youtube.com/watch?v=4PWQSRN6O_c

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online