VIDEO/ Feston si i çmendur për rezultatin 4-0, tifozi i Napolit rrezikoi mbytjen nga…çamçakëzi!

0

Tifozët janë ata që e bëjnë më emocionuese një sfidë futbolli. Një rast i veçantë është kapur nga kamerat në ndeshjen Napoli-Lazio. Në minutën e 86-të Ruiz shënoi golin e katërt për Napolin, kur ndeshja ishte praktikisht e mbaruar.

Megjithatë një tifoz i Napolit festoi si i çmendur sikur të ishte goli i fitores, duke rrezikuar edhe të mbytet me… çamçakëz. Por pas pak sekondash arrin të kontrollojë veten dhe të vazhdojë festën për ekipin e zemrës. Një moment i tillë është kthyer menjëherë viral./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.