VIDEO/ Fanella e Meksikës gjendet në këmbët e Mesit, dalin pamjet e momentint që hapi debate të gjera

Fanella e Meksikës e gjendur në dyshemenë e dhomës së zhveshjes së Argjentinës ka hapur mjaft debate. Bluza ndodhet pranë këmbëve të Mesit dhe shumë meksikanë janë revoltuar nga ky fakt. Madje ka qenë edhe boksieri i njohur nga Meksika, Kanelo Alvarez, i cili ka kritikuar Mesin dhe është shprehur se është ndjerë i fyer nga ky gjest.

Ndërkohë në rrjet kanë dalë edhe pamjet nga dhoma e zhveshjes së Argjentinës pas fitores kundër Meksikës. Pas festës së lojtarëve, shihet se fanella është përtoke, por aksidentalisht shtyhet me këmbë nga Mesi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online