VIDEO/ Europa League fton tifozët të votojnë, goli i lojtarit shqiptar mes më të mirëve

0

Europa Legue uli siparin në Sevije, ku Ajntrakti i Frankfurtit mposhti Rejnxhërsin pas ekzekutimit të 11 metërshave. Faqja zyrtare e këtij kompeticioni ka publikuar një video me 8 golat më të bukur për këtë sezon dhe fton tifozët të votojnë të preferuarin e tyre.

Listën e hap një shqiptar. Bëhet fjalë për Mërgim Berishën. Sulmuesi shqiptar finalizoi me gol një aksion model pas shumë pasimeve në sfidën që Fenerbahçe zhvilloi kundër Antverpit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online