VIDEO/ E pabesueshme! Nuk e keni parë kurrë një gol të tillë, shihni se çfarë realizon Edon Zhegrova te Bazeli

0

Baseli është duke luajtur kundër Kairat Almaty në Conference League dhe ka arritur që të përmbys shifrat në 2-3. Goli i dytë i zviceranëve dhe që barazoi përkohësisht rezultatin erdhi nga Edon Zhegrova. Futbollisti shqiptar e ka shfrenuar imagjinatën dhe ka shënuar një gol që me siguri nuk e keni parë kurrë nga lojtarët shqiptarë.

Nga një distancë e konsiderueshme erdhi një predhë për të gjetur trekëndëshin e portës së mbrojtur nga Pokatilov. Të gjithë kanë mbetur të habitur dhe kanë vendosur duart në kokë për realizimin e Zhegrovës. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.