VIDEO/ E nis si titullar dhe i duhen 10 minuta, Redon Xhixha trondit portën e kundërshtarit të Qarabag

0

Redon Xhixha ka fituar fanellën e titullarit me Qarabag në ndeshjen e dytë. Sulmuesi shqiptar e ka nisur nga minuta e parë takimin e sotëm ndaj Kapaz.

Pjesa e parë u mbyll në favor të Qarabag me shifrat 0-1. Xhixha tronditi portën rivale në minutën e 10 me një goditje të fuqishme nga distanca, por topi shkoi ngjitur me shtyllën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.