Video e momentit/ I dehur sa nuk mban dot veten në këmbë, shihni si ylli i Interi nis të rrokulliset në makinë para ndeshjes

Një video skandali që po bënë xhiron e rrjeteve sociale aktualisht i përket futbollistit të Interit, Arturo Vidal. Ky i fundit njihet për varësinë që ka me alkolin, por këtë herë do të përballet me telashe të vërteta. Futbollisti kilian paguhet 150.000 euro në javë dhe sjellë shfaqje që kanë tronditur tifozët e Interit.

Në video shihet Vidal që bënë disa fotografi me tifozët, por nga ana tjetër nuk mban dot veten në këmbë pasi ka konsumuar shumë alkol. Menjëherë pas bërjes së fotografive nis të rrokulliste në makinë si një fëmijë i lumtur. Kjo video daton në gusht dhe tre dita para ndeshjes Inter-Genoa. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online