VIDEO/ E humbi dhe harroi se ishte në stadium, lojtari i Manchester United kap nga qafa lojtarin e Crystal Palace

0

Dueli i Jeffrey Schlupp ndaj Antony shkaktoi kaos në Old Trafford. Pati një shtytje dhe një konflikt të ashpër dhe në fund çmimin më të madh e pagoi mesfushori i Manchester United ndaj Crystal Palace, Casemiro, i cili mori karton të kuq. Pas përplasjes së tyre, Schlupp dhe Antony morën kartonë të verdhë. Pati një konflikt në të cilën morën pjesë pothuajse të gjithë lojtarët dhe braziliani Casemiro ishte i ashpër.

Ai e kapi Ëill Hughes nga qafa. Gjyqtari Andre Marriner nuk e pa këtë, por VAR-i reagoi më pas, ndaj shkoi të shikonte pamjet, ku më pas do të vinte i kuqi. Casemiro e humbi për një moment dhe harroi se ishte në stadium dhe para syve të gjithë njerëzve, duke u kujtuar vonë për ta lëshuar kundërshtarin. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.