VIDEO/ Dy gola për kornizë, Drita fiton në Champions League dhe kalon në finale

0

Drita ka fituar në shifrat 2-1 ndaj Inter Escaldes në turin parakualifikues të Champions League, duke kaluar më tej në finale ndaj Linfield, me shpresën për të shkuar në turin e parë.

Pavarësisht problematikave ku dy lojtarë u bllokuan për shkakun e Koronavirusit, ekipi shqiptar ka fituar 2-1. Dy gola të mrekullueshëm dhe për kornizë janë realizuar nga ana e Shabanit dhe Namanit në pjesën e parë, duke e nxjerrë të pavlefshëm golin e Garcias në minutën e 29. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.