VIDEO/ Dy gola dhe e njëjta panoramë! Myrto Uzuni “ngrin” rivalët në kundërsulm, Ferencvarosh vazhdon në turin tjetër të Champions League

Ferencvaroshi ka arritur që të fitojë ndaj Zalgiris edhe në transfertë me shifrat 1-3. Dy protagonistë kryesorë ishin Myrto Uzuni dhe Samy Mmaee. Panorama ishte identike te të golat e parë.

Pasi kundërshtari po tentonte shënimin e golit vinte kundërsulmi me Myrto Uzunin që nxori dy herë Mmaee para portierit. Kështu ka ardhur edhe kualifikimi në turin e tretë në Champions League për Ferencvarosh. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online