VIDEO/ Duhet ndjekur disa herë në përsëritje, shihni çfarë super goli bëri Ibraimi me fanellën e Dinamos

Dinamo ka bërë shumë afrimë të bujshme në këtë merkato ku mes tyre futet edhe Agim Ibraimi. Ky i fundit ka shpalosur gjithë talentin e tij me golin e dytë që realizoi kundëër Pogradecit. Pasi i bëri tunelin një prej futbollitëve kundërshtarë ka ardhur edhe parabola që kaloi portierin për të përfunduar në rrjetë.

Ovacionet erdhën menjëherë nga të pranishmit, por edhe shokët e skuadrës te Dinamo kanë përgëzuar Ibraimin për super golin e dhuruar. Kryeqytetasit arritën që të fitonin në shifrat 4-1 në këtë miqësore falë dopietës së Demirit dhe golit të Berberit, për t’iu bashkangjitur kësaj perle. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online