VIDEO/ Donte të poshtëronte Sirigu me panenka, dështimi i Vlahovic në ekzekutimin e 11-metërshit

0

Fiorentina është përballur në mbrëmjen e djeshme ndaj Genoa-s duke fituar me shifrat 6-0. Jo shumë surprizuese, me skuadrën që numëron humbjet radhazi dhe që tanimë është pa trajner, pas shkarkimit të Shevcenko-s.

Vlahovic kishte mundësinë për t’i dhënë avantazhin Fiorentinës që në minutën e 10. Sulmuesi serb kërkoi t’i jepte më shumë nota spektakli penalltisë duke provuar panenkën, e cila la shumë për të dëshiruar në ekzekutim. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.