VIDEO/ Dëshira e madhe për t’i shënuar Partizanit shkoi huq, Edon Zhegrova iu fton t’i hidhni një vështrim spektaklit të driblimeve

Edon Zhegrova ka marrë jo pak kritika për mënyrën e përjetimit dhe motivimin e madh që kishte për t’i shënuar Partizanit si të ishte finale e turneut. Teksa gjithçka ishte mbyllur me fitoren e Bazelit në shifrat 3-0, duke mos i lënë asnjë mundësi ekipit shqiptar që të mendojë rreth kualifikimit, Zhegrova ka prekur shtyllën në minutën e 84.

Dëshpërimi i futbollistit shqiptar ishte i madh, ndërsa për përjetime të tilla ka marrë gjithmonë kritika pasi i mungonin duke i marrë ndeshjet shumë lehtë. Dëshira për të shënuar i është kthyer me Partizanin, megjithëse nuk ia doli. Në faqen zyrtare Zhegrova i fton ndjekësit të tij që t’i hedhin një vështrim spektaklit të driblimeve që ka bërë me ekipin e Superiores. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PC10HD (@pc10hd_)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online