VIDEO/ Dëmtimi më i pazakontë që vjen nga Premier Liga, fytyra e Bentakurit tregon gjithë dhimbjet

Rodrigo Bentakur nuk e ka nisur mirë aventurën e re në Premier Ligë. Ish-mesfushori i Juventusit ka pësuar një dëmtim të pazakontë në duelin kundër Bërleit. Kronomotri kishte nisur të maste minutën e 7 të takimit, kur uruguajani rrëshqet në fushë dhe bie në një mënyrë krejtësisht të rrezikshme.

Vetë mimika në fytyrën e tij është tregues i qartë i dhimbjeve që ka përjetuar në ato momente. Megjithatë më e keqja për të është shmangur, ndërsa pritet të mësohet se në cilën gradë ka shkuar gjendja e tij fizike./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online