VIDEO/ Dëgjoni zhurmën e tronditjes së shtyllës, Valverde i pafat dhe Koreja e Jugut mban Uruguain

Uruguai nuk ka arritur që ta mposht Korenë e Jugut në ndeshjen e parë të Botërorit. Një ndeshje e barabartë, por Uruguai ishte pranë fitores me Valverden. Lojtari i Realit lëshoi një predhë të vërtetë në minutën e 88.

Për të krijuar një ide më të qartë se me çfarë force mbërriti topi në portë, mjafton që të dëgjoni zhurmën kur goditet shtylla. Në fund Koreja arrin që të marrë një pikë, duke krijuar paqartësi të mëdha në grup. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Video edited on Kapwing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online