VIDEO / Degjeneron futbolli i femrave, grushte e shkelma në Meksikë

0

Takimi midis skuadrave të femrave të Tigresit dhe Çivasit është mbyllur me fitoren 3-1 të vajzave vendase, por në këtë ndeshje ka pasur shumë më shumë se vetëm katër golat e shënuar.

Rezultati u vendos që pjesën e parë, ndërsa në të dytën filluan grushtet e shkelmat. Gjyqtarja e takimit nxori nga xhepi katër herë kartonin e kuq, ndërsa mrekullisht ndeshja u lejua të përfundonte në minutazhin e saj të plotë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.