VIDEO/ Çuditë që vijnë nga Kupa e Afrikës! Shoferi bëhet komik, shkon për ndihmë por godet lojtarin me makinë

0

Muaji janar do të shoqërohet me zhvillimin e Kupës së Afrikës. Kameruni është vendi mikpritës i kompeticionit të këtij sezonit, që ka tërhequr vëmendjen në rrjet me situatat e ofruara. Këtu nuk bëhet fjalë për golat apo rezultatet, por me një ngjarje komike të ndodhur në fushën e lojës.

Gjatë zhvillimit të ndeshjes një prej lojtarëve kishte nevojë për ndihmë mjesësore. Menjëherë është vendosur në barrelë dhe është kërkuar ndihma e makinës për ta transportuar jashtë vijave kufizuese. Por shoferi bëhet komik, teksa harron të ndalojë dhe përplas futbollistin afrikan me makinë. Një gjë e tillë nuk është pritur mirë prej tij, që menjëherë ka hedhur një vështrim të habitur drejt personit gjendej brenda makinës./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.