VIDEO/ Cristiano Ronaldo provon një nga turpërimet e mëdha të karrierës, tërbohet pasi e ulin në stol edhe në…Arabinë Saudite

Edhe pse në fillim u duk se Ronaldo është i paprekshëm në Arabinë Saudite dhe se do të kalojë çdo minutë të mundshme në fushë, Rudi Garcia ka një mendim tjetër. Al Nassr mundi Al Abha me shifrat 3-1 në ditën e sotme, ndërsa portugezi ishte për t’u ardhur keq me performancën e dobët.

Një skenë që askush nuk e priste ndodhi në minutën e 87 të takimit. Rudi Garcia vendosi që të nxjerrë jashtë fushe Cristiano Ronaldon. Ky i fundit ishte shumë i mërzitur, nuk reagoi mirë aspak ndaj trajneri para se të ulej në stol. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online