VIDEO/ Çfarë spektakli në Barcelona-Bajern! 4 minuta për golin fantastik të Myler, por festa zgjat vetëm 180 sekonda

0

Barcelona dhe Bajerni po rikthejnë ato emocionet e vërteta të Champions League, ku vetëm tifozët mungojnë për të plotësuar tablonë e plotë të spektaklit të këtij kompeticioni prestigjoz. Sfida është ndezur që pa nisur mirë, teksa Myler shënon në mënyrë fantastike pas vetëm 4 minutave lojë.

Por festa për bavarezët ka zgjatur pak, më saktësisht 180 sekonda. Në minutën e 7 një autogol i Alaba vendos sërish baraspeshën, por këtë herë në shifrat 1-1. Megjithatë magjia ka vijuar edhe më pas, ku deri në 15 minutat e para Neuer shpëton portën nga kërcënimi i Suarez, ndërsa Buskets ndalet nga shtylla./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.