VIDEO/ Besojeni ose jo! Të gjithë u ngritën për ta festuar golin, lojtari në Argjentinë nuk shënon me portën bosh

Në Argjentinë ka nisur edhe java e parë e kampionatit teksa sfida mes Argentinos dhe Neëell ka kaluar kufijtë me jehonën e bërë. Gjithçka i takon episodit të Nicolas Reniero. Futbollisti 26-vjeçar kishte mundësinë e artë për të dyfishuar rezultatin dhe për të mbyllur ndeshjen.

Teksa gjendej me portën e boshatisur dhe fare pranë saj, dështoi për të shënuar golin e dytë. Kjo nuk mund të besohej as nga vetë lojtari që vendosi duart në kokë, e sigurisht që te pankina kanë mbetur të shtangur. Por fatmirësisht për Nicolas Reniero, rezultati ka mbetur në shifrat 1-0. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online