VIDEO/ Bayern Munchen shfaqet si “re e zezë” në qytetin e dashurisë! Trondit PSG, Milani tregon se në Champions fitohet me fanellë të rëndë

Në Champions Legaue fitohet me fanellë të rëndë! Kjo ka ndodhur edhe në mbrëmjen e sotme, teksa Milani ka arritur të fitojë ndaj Totenhamit me shifrat 1-0. Goli i vetëm i takimit është realizuar nga ana e Diaz në minutën e 7.

Kështu kuqezinjtë lënë pas momentin e vështirë dhe krizën e kapluar në Serinë A. Nga krahu tjetër, PSG është tronditur nga Bayern në Paris. Në këtë ndeshje do të shënonte Coman për t’i dhënë suksesin me rezultatin 0-1. Në qytetin e dashurisë për Shën Valentinin, gjermanët ishin “reja e zezë”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online