(VIDEO) Baloteli s’mjafton, Ajaksi barazon në Francë!

Ka shënuar, por s’ka mjaftuar, sepse Ajaksi ka marrë një barazim 1-1 jashtë fushe që ka vlera të shumta. Në fakt, Nica e Balotelit është ndalur në barazim me gola në Francë, duke kompromentuar kështu kualifikimin në fazën tjetër të Champions League, pra play-off për të shkuar në grupe. Golit të SuperMarios i është përgjigjur Van der Bek në pjesën e dytë. Sakaq, në sfidat e tjera, bie në sy barazimi spektakolar në Bryzh, mes vendasve dhe Istambul Bashaksehirit të Cikalleshit (3-3). Barazim pa gola në Skoci mes Selltikut dhe Rozenborgut, ndërsa Dinamo Kievo thuajse kalon më tej, ashtu sikurse Ber Sheva fiton 2-0 brenda fushës ndaj Ludugoretsit.

https://www.youtube.com/watch?v=WvM0k2o2SSU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online