VIDEO/ Azerbajxhani i De Biasit humbet edhe me Maltën, azerët numërojnë vetëm 1 goditje në portë

0

Azerbajxhani vazhdon të zhgënjejë. Kombëtarja e drejtuar nga Xhani De Biasi dështon të marrë rezultat pozitiv edhe ndaj Maltës. Këta të fundit kanë fituar me rezultatin minimal 1-0 në miqësoren e sotme. Goli i vetëm i takimit u shënua në minutën e 55 dhe mban autorësinë e Jurgen Degabrieles.

Megjithëse loja ka qenë e barabartë në aspektin e mbajtjes së topit, e njëjta gjë nuk vlen për sa i përket kër.cënimeve drejt portës. Ekipi i drejtuar nga ish-trajneri i Kombëtares shqiptare numëron 3 goditje përgjatë 90 minutave, ndër të cilave vetëm njëra ka qenë brenda katërkëndëshit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.